Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jak informovat sousedy?

16. 2. 2018

Při montáži bezpečnostních dveří vždy vznikne nějaký hluk a nepořádek. Pokud bydlíte v panelovém nebo bytovém domě, tak se dotkne i vašich sousedů. Proto uděláte dobře, když jim o plánované výměně dveří dáte vědět předem.

Vyvěste oznámení na nástěnku

Nejlepším řešením je vyvěšení informace na domovní nástěnku. Abyste se s jeho tvorbou nemuseli trápit, připravili jsme pro vás informační leták. Stačí si ho stáhnout, dopsat údaje a vytisknout.

Jeho vyvěšením předejdete možným nepříjemnostem. Sousedi určitě ocení, že budou o montáži vědět předem. Stáhněte si Oznámení o montáži bezpečnostních dveří.

Domluvte se na hromadné montáží

Se sousedy si dohodněte hromadnou výměnu dveří a ušetřete si případné spory, které by při informování o zvýšeném hluku mohly nastat. Hromadná výměna bezpečnostních vchodových dveří je výhodná i cenově.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků