Jak na servis dveří svépomocí

26. 6. 2023

Oprava bezpečnostních dveří

Když opravujeme bezpečnostní dveře, pak nejčastěji řešíme problém s uvolněnou klikou, opravu pantů dveří, drhnutí při zavírání, čištění dveřního křídla nebo opravu zámku dveří. Samotná oprava vchodových dveří vám často zabere jen pár minut a budete k ní potřebovat jen náčiní, které máte většinou doma, případně ho snadno seženete v hobby marketu.

Když oprava dveří svépomocí nevyjde

Máte pocit, že dveře drhnou, profukují, nebo se špatně zamykají a přes veškerou snahu se vám nedaří problém vyřešit svépomocí? Nelamte si hlavu a raději se obraťte na náš servis bezpečnostních dveří, ať můžete v noci zase klidně spát.

Náš technik vás dlouho nezdrží. Přijede, zjistí, jak jsou na tom vaše dveře a seřídí je. V případě, že najde nějakou závadu, třeba poškozené bezpečnostní vložky do dveří, zajistí náhradní a vše potřebné vymění.

Výhody profesionální opravy dveří

  • Jistota, že vás dveře ochrání i po několika letech.
  • Odborný servis prováděný naším technikem.
  • Všechny náhradní díly máme skladem a jsou kompatibilní.
  • Rychlé vyřízení dle smluveného termínu.

Abyste měli jistotu, že jsou vaše bezpečnostní dveře stále v té nejlepší kondici, je potřeba je po čase seřídit. Říkáte si, jak opravit dveře? Díky našim názorným videím zvládnete základní servis bezpečnostních dveří sami, aniž byste museli objednávat profesionály. Podívejte se, jak na to.

 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků