Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jak nainstalovat bezpečnostní dveře do dřevostavby?

16. 2. 2018

Dřevostavby jsou obecně vystaveny náročnějším přírodním podmínkám. Z tohoto důvodu musí být bezpečností dveře do dřevostavby speciálně upraveny.

Bezpečnostní třída

Protože jsou u dřevostavby vstupní dveře vystavovány přímým povětrnostním vlivům a velkým výkyvům teplot, je nutné zakoupit speciální druh dveří bezpečnostní třídy 3

Vyšší klimatické nároky

Vzhledem k nízkoenergetické či pasivní konstrukci dřevostaveb jsou na vstupní dveře kladeny také vyšší tepelně-izolační požadavky. Za tímto účelem jsou specializované bezpečnostní dveře a zárubně vybaveny upravenou konstrukcí a materiálem (kombinace dřeva a hliníku), díky kterým nedochází k tvorbě tepelných mostů i při zachování všech bezpečnostních parametrů.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků