Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jak změřit šířku zárubně?

25. 11. 2021

Vybíráte bezpečnostní dveře? Při výměně dveří je potřeba vyměnit i starou zárubeň za novou. V opačném případě není možné garantovat stoprocentní funkčnost bezpečnostních dveří.

Správná šířka zárubně

Jak poznáte správnou šířku zárubně? Neobejdete se bez šířky zdi, která je ale bohužel ne vždy přesná. Někde může být širší, jinde zase užší. S tím si ale dobří montážníci poradí, užší místa přitmelí a v potaz se tak bere nejširší naměřené místo.
Pokud tedy například změříte tloušťku zdi 10,0 až 10,9 cm, budete potřebovat zárubeň označenou jako 10 cm. V naší nabídce najdete kromě 10 cm ještě zárubeň s označením 15 cm, která odpovídá rozměrům 15,0 až 15,9 cm.

Změřte tedy celou tloušťku zdiva na obou stranách a jestliže si s šířkou zárubně nejste jistí, pošlete nám fotografie. My z nich poznáme, kterou zárubeň budete potřebovat. Pokud si se bude jednat o atyp, nebo nebude z fotky jasné, o jakou tloušťku jde, pošleme k vám technika na zaměření.

 

Související články:

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků