Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jaké jsou aktuální trendy ve výběru bezpečnostních dveří?

16. 2. 2018

Zvažujete koupi nových bezpečnostních dveří? Jednu z rolí bude při výběru hrát jejich vzhled.

Okázalé bezpečnostní dveře už nejsou v kurzu. V současnosti si lidé dávají do bytu či domu bezpečnostní dveře, které působí nenápadně a nelákají pozornost zlodějů.

 Zákazníci se snaží spojit veškeré užitné vlastnosti budoucích dveří. A to nejen, co se týče jejich bezpečnosti. Důležité je i to, aby dveře vedle splnění bezpečnostních podmínek měly dobré izolační vlastnostiTepelné i protihlukové.

 Dalším trendem je, aby dveře byly designově hezké. Což je u našich dveří docíleno i možností zvolit barvu zárubně v barvě křídla. A také možností tyto barevné zárubně bezplatně kombinovat. Vnitřní stranu dveří se lidé snaží ladit podle interiéru bytu.

Vzhled si můžete v budoucnu také bez problémů změnit.

otevřené bezpečnostní dveře

Oblíbené jsou také bezpečnostní dveře s „prosklením“.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků