Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Je instalace bezpečnostních dveří svépomocí správným řešením?

28. 10. 2020

Bezpečnostní dveře ochrání váš domov před zloději, hlukem i ohněm. Důležitá je ale i jejich správná montáž. Zvládnete to sami?

K montáži dveří jsou nutné další pomůcky

K tomu, abyste si troufli na instalaci dveří, potřebujete především zkušenosti. Jediná chybička může způsobit nedovíravost, špatné otvírání nebo vrzání dveří. K výměně budete potřebovat běžné náčiní jako je vodováha, šroubovák a kladivo.

Kromě toho jsou zapotřebí i méně běžné pomůcky jako profesionální příklepová vrtačka, elektrická pila pro vyřezání stávajících zárubní, montážní úchyty, rozpěrky, těsnící silikon a také speciální rychle tvrdnoucí beton. Pokud je doma nemáte, znamená to investici navíc.

Bez dostatečné zručnosti se rozhodně neobejdete

Pokud jste montáž dveří svépomocí nikdy neprováděli, rozmyslete si, zda se do ní opravdu chcete pouštět. Kromě samotných dveří totiž musíte ve většině případů vyměnit i zárubně.

Špatnou manipulací hrozí poškrábání podlahy a poničení zdí. V horších případech hrozí i porušení dveří. Připravte se také na to, že vám instalace zabere daleko více času než profesionálům, kteří to obvykle stihnou za pár hodin.

Využijte služeb odborníků

Chcete-li, aby se montáž vchodových dveří obešla bez komplikací, svěřte ji do rukou profesionálů. Kdo jiný dveřím rozumí lépe než jejich výrobce? Nákupem nových dveří u firmy HT dveře máte instalaci, montáž nových zárubní, zednické práce i odvezení odpadu zdarma.

Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a postaráme se i o úklid. Zjistěte potřebné informace a podívejte se, jak probíhá montáž bezpečnostních dveří v praxi.

 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků