Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Kolik stojí otevření bezpečnostních dveří

16. 2. 2018

Když si nešťastně zabouchnete dveře nebo se nemůžete dostat domů, nebojte se vysokých nákladů a zavolejte odborníkům. Pokud zvolíte otevření bezpečnostních dveří svépomocí, může se vám to výrazně prodražit. A kolik dáte ze své peněženky odborníkům?

Pokud si zabouchnete dveře s tím, že jste klíče zapomněli uvnitř bytu nebo zasunuté z vnitřní strany dveří, lze je bez poškození otevřít, za což zaplatíte okolo 1 000 KčJak otevřít zabouchnuté dveře?

Pokud jsou dveře zamčeny a vy jste klíče ztratili, je možné je otevřít pouze způsobem, který dveře částečně poškodí. V tomto případě se hradí nejen výjezd zámečníků a náročná práce destrukce okolo vložek, ale také nový materiál na opravu dveří. Zde se může cena pohybovat od 5 do 10 tisíc korun.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků