Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Moderní vchodové dveře. Jak vypadají ty od HT dveří?

15. 4. 2021

Bezpečnostní dveře už dnes nejsou jen o ochranné funkci, ale jak to tak bývá s každým vybavením domácnosti, musí i ony odpovídat přísným představám o líbivém designu. Bezpečnost už je samozřejmostí, a tak jsou moderní vchodové dveře spíše estetickým doplňkem bytu či domu. Proto jsou i naše HT dveře designovými kousky, které se neztratí v žádném interiéru.

Dekory, které sladíte s čímkoli

Při výběru vchodových dveří byste se měli zaměřit na jejich barvu a povrchovou úpravu. Cílem ale není přizpůsobit se každému detailu ve vaší domácnosti. Stačí se zaměřit na podlahu, barvu stěn a nábytku v těsném okolí nových dveří.

Víme, že na vzhledu dveří záleží, a proto u nás najdete hned 9 dekorů, například vchodové dveře antracit, vchodové dveře zlatý dub, vchodové dveře bílé, vchodové dveře ořech (světlý a tmavý), dubové vchodové dveře (dub sonoma), vchodové dveře buk, vchodové dveře calvados (doprodej) a luxusní vchodové dveře venge.

Praktický i elegantní vzhled díky PVC fólii

Vybrali jste si krásné dveře, sladili s nábytkem, ale po několika čištěních nebo měsících na slunci se jejich povrch začal loupat, případně měnit odstín? I takové jsou zkušenosti zákazníků, kteří k nám chodí pro nové dveře.

U nás ale máte jistotu, že se vám nic takového nestane. HT dveře jsou totiž potaženy kvalitní PVC fólií, která zajišťuje stálost barvy. Zároveň hravě odolá vlivům světla i počasí. Pro to, abyste pořádně vyčistili naše dveře, navíc nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky. Stačí vám ty běžné.

Jedinečný vzhled díky dekorativním páskům INOX

Hledáte něco originálního? Pak právě pro vás máme v nabídce designové pásky INOX, které se hodí jak na dveře do domu, tak na ty do bytu. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, díky čemuž jsou velmi odolné a svůj vzhled si zachovají po dlouhé desítky let. Vypadají luxusně a můžete si jimi nechat ozdobit jednu nebo rovnou obě strany vašich moderních vchodových dveří.

Jsou vhodné pro jakýkoliv model našich bezpečnostních dveří, s výjimkou dveří s prolisem.

Dokonalé dveře? Přidejte nerezovou jmenovku

Samozřejmě chápeme, že ne každý chce mít na dveřích uvedeno své příjmení. Pokud si ale na označení dveří potrpíte, máme pro vás krásnou nerezovou jmenovku, která vydrží dlouhé roky. Jsou odolné a díky tomu, že nápis vypaluje přesný a ostrý laser, také velmi elegantní.

Na dveře si ji díky praktické samolepicí pásce snadno připevníte sami.

Vybrat bezpečnostní dveře

 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků