Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Proč pro developerský projekt zvolit HT dveře?

9. 4. 2021

 

Každá nemovitost by měla být pořádně zabezpečena. Ať už se jedná o rodinné domy, nebo ty bytové. Nejde přitom jen o váš dobrý pocit, pokud vybíráte dveře pro nový developerský projekt, ale také o benefit, na který lidé při koupi nemovitosti slyší. Ne každé bezpečnostní dveře jsou však kvalitní. Na co si dát pozor a proč zvolit právě naše dveře se dozvíte v dalších odstavcích.

Jsme jednička na trhu

Jakožto dodavatel dveří s několikaletými zkušenostmi s každou další zakázkou neustále zlepšujeme svoje služby. Našim dveřím věří české i slovenské domácnosti a naše jméno má váhu. Oblíbená je obzvlášť nabídka nadstandardní záruky 5 let a prvotřídní servis.

Spokojení jsou s námi i samotní developeři a společnosti, kterým dodáváme bezpečnostní dveře pro jejich sídla.

Pro bytový dům STŘED Lavičky nám společnost HT dveře dodala a namontovala bezpečnostní dveře Magnum EXT v celkovém počtu 43 kusů. Vše proběhlo dle domluvy v termínu a naprosto v pořádku,“ akciová společnost AGROSTAV.

Skladem máme více než 4000 bezpečnostních a protipožárních dveří a díky vysoké kapacitě našich montážních skupin vám dveře dodáme a namontujeme rychle. Pokud si nevíte rady s výběrem, stačí se na nás obrátit a my vám pomůžeme najít tu nejlepší variantu pro váš projekt. Máme přes 100 poboček po celé republice, a tak není problém se domluvit.

Dveře mají bezpečnostní třídu 3

Naše dveře jsou na zloděje připraveny. Díky certifikované bezpečnostní třídě 3 se přes ně žádný nezvaný návštěvník nedostane. Alespoň ne za použití hrubé síly. Jsme totiž dodavatelem bezpečnostních dveří, které jsou odolné proti vysazení, vyvrtání zámku i poškození pomocí páčidla, vrtačky nebo šroubováku.

Investice do pořádných dveří se určitě vyplatí. Jedná se o částku, kterou lidé za pohodu a pocit bezpečí rádi zaplatí. Naše dveře mají navíc tu výhodu, že zloděje odradí již vzhledem. Moc dobře poznají, že nemá smysl se o jejich překonání ani pokoušet.

Odolají i vrtochům počasí

Naše bezpečnostní dveře do domu jsou navíc přizpůsobeny také povětrnostním vlivům, například svitu slunce a výkyvům teplot. Jejich ocelová konstrukce má mimo jiné na starost odolávání změnám vlhkosti a teplot, aby nebylo nutné dveře neustále seřizovat.

Aby nedošlo ke změně jejich vzoru a odstínu, jsou dveře potaženy PVC folií, která na slunci nebledne. Dveře si tak dlouhodobě uchovávají stálý vzhled a zároveň je možné je čistit běžnými čistícími prostředky. Údržba je tak bezproblémová a velmi snadná.

Protipožární a tepelně-izolační vlastnosti

Jsme také osvědčený dodavatel protipožárních dveří. Naše certifikované dveře spadají do kategorie El 30, což znamená, že dokáží odolat ohni a zplodinám po dobu 30 minut. To jim umožňuje speciální konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu, dřevěného rámu a lamel z kalené oceli. Součástí vybavení je také protipožární páska, kukátko a dřevohliníkový práh.

Značnou úsporu za energie pak představují skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Teplo díky našim dveřím jednoduše neuniká z bytu na chodbu nebo přímo na ulici. Kromě tepla a zimy přes dveře nepronikne ani venkovní hluk. Díky protihlukovým vlastnostem dokáží naše bezpečnostní dveře pohltit zvuk až o frekvenci 44 decibelů.

Jsme spolehlivý dodavatel dveří

Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu na výměnu dveří, obraťte se na nás. V nabídce máme hned několik dekorů a designů dveří, které určitě zapadnou do představy vašeho projektanta nebo interiérového designéra.

Standardní součástí našich dveří je centrální bezpečnostní zámek, přídavný zámek, dřevohliníkový práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků