Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Vchodové dveře Antracit

13. 6. 2022

Hraje pro vás při výběru bezpečnostních dveří velkou roli také vzhled? Pokud hledáte vkusnou a přitom velmi moderní barvu, objednejte si vchodové dveře antracit.

S čím sladit vstupní dveře Antracit

Dveře do bytu či bezpečnostní dveře do domu by měly nejen plnit svou funkci, ale také by měly vhodně doplnit interiér. Tento výrazný designový prvek významně ovlivní celý vzhled místnosti za dveřmi, nejčastěji tedy chodby. Antracitové vchodové dveře třeba skvěle zapadnou do světlé místnosti s bílým, šedým nebo právě antracitovým nábytkem. S antracitem si dobře rozumí také světlý dřevěný dekor.

Elegantní antracitové dveře

Antracitová barva, pro někoho také tmavě šedá, břidlicová nebo asfaltová, má svůj původ v tmavě šedém až černém vzhledu druhu uhlí, tzv. antracitu. Barva dveří bývá v interiéru často používána jako odstín pro výmalbu zdi a kovových prvků v domácnosti či nábytku.

Pokud si tedy vyberete vchodové dveře antracit 80 nebo 90 cm, dle rozměru vašich dveří, neuděláte chybu.

Nejste si jistí? Nechte si poradit

Pokud jste se stále nerozhodli, které dveře a v jakém dekoru, jsou pro vás ty pravé, ozvěte se nám nebo se přijďte poradit na jednu z poboček HT Dveří.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků