Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Bezpečnostní dveře do domů Premium EXT

bezpečnostní dveře z venkovní strany

CERTIFIKÁT VÝROBKU

Bezpečnostní třída 3 plné, 2N prosklené
Protihluková izolace 28 dB
Těsnění 2
Tepelná izolace U - 1,5 - 1,7
Tloušťka křídla 56 mm
Zamykací body 13
Certifikace Ano
plné šířky 80 a 90 cm 32 990 Kč vč. DPH 15 %
prosklené šířky 90 cm 35 990 Kč vč. DPH 15 %

Vyplňte nezávaznou poptávku a přibližte nám své požadavky.

Do 3 pracovních dnů vás budeme kontaktovat.

Odeslat nezávaznou poptávku

Cena zahrnuje

 • Plné dveře. Cena obsahuje zaměření (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • Prosklené dveře. Cena obsahuje zaměření (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • Cena včetně DPH

Cena nezahrnuje dopravu a zednické zapravení. Částka za dopravu se většinou pohybuje mezi 500 až 2000 Kč.

Zloděj se přes ně nedostane

Zárubně máte v ceně

Vše namontujeme a uklidíme

Maximální zabezpečení

Dostupné v mnoha odstínech

Skutečná barva dveří se může lišit z důvodu nastavení vašich zobrazovacích zařízení. U dřevodekoru je obvyklý rozptyl odstínů. Pozor! U světlého ořechu může být rozptyl větší. Tento dekor má tmavší i světlejší místa, proto jej ovlivňuje jeho okolí, zejména osvětlení. Pokud si chcete být jistí, že jste si vybrali správnou barvu dveří, doporučujeme navštívit jednu z našich poboček. Všechny odstíny dostupné v šířce 80 a 90 cm.

O dveřích Premium EXT

Dveře jsou vybaveny dvěma zámky. Jejich povrch tvoří ocelový pozinkovaný plech o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC fólií. Vnitřní konstrukce dveří je vyplněna polystyrenem EPS 70 se skvělými izolačními vlastnostmi.
 
Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklených v různých variantách. Bezpečnostní dveře nabízíme plné v šířce 80 cm, plné i prosklené pak v šířce 90 cm.

Vzory výplní

U všech našich modelů a barev je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.

Poradna

Nevíte si rady s výběrem správných dveří do domu či bytu? Vybrali jsme nejčastější otázky, které nám pokládáte, a sepsali jsme na ně odpovědi. Dotazy týkající se všeho od montáže až po cenu dveří najdete v naší poradně.

Nejčastější dotazy

PODÍVAT SE DO PORADNY

Doplňky ke dveřím

Bez kování, zárubní i kukátka se dveře neobejdou. S našimi speciálními doplňky ale můžou získat ještě elegantnější vzhled nebo další praktické využití.

Doplňky ke vchodovým dveřím do bytu

Podívat se na doplňky

 

Komu jsme už dveře vyměnili

 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  Stavím nyní rodinný dům v Bruntále a jsem s HT dveřmi maximálně spokojen. Už mi jich namontovali 5. Určitě to nejsou poslední dveře co od nich budu brát.

  Petr Menšík

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  S dveřmi jsem spokojený, instalace proběhla v pořádku v domluveném termínu.

  Aleš Soukeník

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  U firmy HT dveře se sešlo obojí pro mě důležité – vhodný produkt a velmi dobrá cena, mezi nabídkami nejlepší. Komunikace s montážníky byla velmi příjemná, působili zkušeně, vstřícně. Dveře samotné jsou výborný výrobek, bytelné, systém kování a zamykání propracovaný, působí opravdu jako kvalitní zabezpečovací prvek.

  Jan Friedman

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  Potřebovali jsme vyměnit vchodové dveře a velmi jsme se takové rekonstrukce obávali. Nakonec jsme si vybrali dveře Premium EXT. Domluva s firmou HT Dveře byla bez problémů, výměna dveří také. Mohu jen doporučit.

  Jan Kolář

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub,

  Montáž obou dveří proběhla v dohodnutém termínu. Pracovníkům se podařilo odstranit původní dveře a rámy dveří bez poškození venkovních obkladů (kabřinec). Profesionálně bylo provedeno rovněž následné začištění. Dveře fungují několik měsíců naprosto perfektně.

  David Urbásek

  Další reference
 • V domluvený den přijeli dva zkušení pracovníci z Brna. Vybourali rám původních dveří, místo něj namontovali nový, osadili dveře, vše začistili, seřídili a odpoledne bylo hotovo. Dveře nám již skoro rok slouží k naší naprosté spokojenosti, neměnili bychom.

  Ivan Ošťádal

  Další reference

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?