Jaké vchodové dveře na chalupu?

4. 5. 2024

Uvažovali jste nad novými vchodovými dveřmi na chalupu a chtěli byste, aby neplnily jen svou základní funkci, ale především ochránily vás i váš majetek? Pak zvolte bezpečnostní vchodové dveře do domu, které se hodí i na chatu a chalupu.

Investice, která se vyplatí

Pořídit si bezpečnostní vchodové dveře na chalupu se vyplatí, obzvláště pokud nejsou ostatní možné přístupové body snadné na překonání. Doporučujeme plné dveře Perfect 68XL s bezpečnostní třídou 3. Mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti, takže zabrání zbytečnému úniku tepla, což se hodí především v zimě.

Domluvte si konzultaci

Zatímco vyměnit dveře za bezpečnostní je v bytovém domě možné vždy, u chalupy je situace trochu komplikovanější. Je potřeba zjistit, zda je postavena ze dřeva, pevného zdiva, nebo třeba kombinace. Proto je nutné si nejdříve domluvit konzultaci s montážníkem přímo na místě, aby se podíval, zda vyměnit venkovní vchodové dveře na vaší chalupě vůbec půjde.

Kontaktujte nejbližší pobočku HT dveří.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků