Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Formulář pro objednání klíčů

Ztratili jste klíč nebo potřebujete náhradní pro dalšího člena rodiny?
Objednejte si polotovar klíče pro bezpečnostní dveře od nás.

  • Stačí vyplnit formulář níže a my vám zašleme potřebné polotovary, které vezmete spolu s originálním klíčem do nejbližšího zámečnictví. Obrátit se můžete také na naše smluvní partnery.
  • Při výběru klíče si dejte pozor, abyste zvolili ten správný. Zatímco klíč GB4 má plastovou úchytku, nový klíč GB5 je již celokovový. Ideálně porovnejte svůj originální klíč s fotkami ve formuláři.
  • Upozornění pro zákazníky z Brna a okolí: Prosíme zákazníky z Brna a okolí, kteří mají možnost se stavit osobně na naši centrálu, aby si neobjednávali polotovary. U nás na centrále (showroom Maloměřice) Vám na počkání klíče přímo vybrousíme každý den 9.00–11.30, 12.30–15.00. S sebou si prosím vezměte pouze originál klíče a identifikační kartičku, případně číslo faktury. Moc děkujeme. 

Nový typ celokovového klíče, který naši zákazníci dostávají k HT dveřím od roku 2018.

Starší typ klíče k HT dveřím dodávaným přibližně do roku 2018. Má plastovou úchytku.

Klíč, který od nás po objednání obdržíte, je pouze polotovar. Je tedy nutné jej spolu s originálním klíčem odnést do zámečnictví, kde vám ho vybrousí do potřebné podoby.

Cena polotovaru klíče je 100 Kč, cena balného, poštovného a doběrečného je 150 Kč. Platba je možná pouze na dobírku.

Odesláním formuláře berete na vědomí naše zásady ochrany osobních údajů.